Заступники директора

Заступник з навчально-виховної роботи
ТИТАРЕНКО ЛІЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА, учитель вищої категорії. має педагогічне звання "учитель-методист". Викладає біологію. Здійснює систематичний контроль за якістю  ОСВІТНЬОГО процесу і об'єктивністю оцінки УСПІШНОСТІ учнів.

Графік роботи:

Понеділок: 08.30-17.00

вівторок: 08.30-17.30

середа: 08.30-17.30

четвер: 08.30-17.00

п'ятниця 08.30-16.00 перерва: 12.30-13.00

Заступник з навчально-виховної роботи

КЛОЧКО НАТАЛЯ ВОЛОДИМИРІВНА учитель початкових класів. Кваліфікаційна   категорія - вища, педагогічне звання "старший учитель". Kерує роботою ліцею  І ступеня.

Прийом громадян здійснює в кабінеті 31.

ГРАФІК  РОБОТИ:

понеділок, П'ЯТНИЦЯ - 12.30 - 14.30

вівторок, середа - 12.30-15.30

четвер - 07.30 - 18.00

ЗАСТУПНИК З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ

ПЕТРУК ЮЛІЯ АНАТОЛІЇВНА, УЧИТЕЛЬ ІСТОРІЇ ТА ПРАВОЗНАВСТВА, ГРОМАДЯНСЬКОЇ ОСВІТИ.

МАЄ КВАЛІФІКАЦІЙНУ КАТЕГОРІЮ "УЧИТЕЛЬ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ". ПЕДАГОГІЧНЕ ЗВАННЯ "СТАРШИЙ УЧИТЕЛЬ. ВІДПОВІДАЄ ЗА МЕТОДИЧНУ РОБОТУ В ЛІЦЕЇ. ПРАЦЮЄ З ОБДАРОВАНИМИ УЧНЯМИ.

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ЗДІЙСНЮЄ В КАБІНЕТІ 36:

ПОНЕДІЛОК-П'ЯТНИЦЯ  З 13-00 - 16-00

E-MAIL: [email protected]

ЗАСТУПНИК З ВИХОВНОЇ РОБОТИ КРІГЕР ІРИНА ВІКТОРІВНА учитель початкових класів. Має кваліфікаційну категорію "учитель Вищої категорії", педагогічне звання "Вчитель методист". Учитель початкової школи. Відповідає за стан виховної роботи, самоврядування школярів, спрямовує туристичну роботу.

,

ЗАСТУПНИК З ДИРЕКТОРА З ГОСПОДАРЧОЇ РОБОТИ

КОЗИК ОЛЕНА ВІКТОРОВНА

Відповідає за стан господарських приміщень ліцею, тепловий режим, збереження майна закладу освіти, проведення поточних ремонтів. Керує роботою обслуговуючого персоналу, сторожів, лаборантів.

Прийом громадян здійснює :

понеділок-п'ятниця  з 08-30 - 13-00