Заступники директора

Заступник з навчально-виховної роботи
ТИТАРЕНКО ЛІЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА, учитель вищої категорії. має педагогічне звання "учитель-методист". Викладає біологію. Здійснює систематичний контроль за якістю  ОСВІТНЬОГО процесу і об'єктивністю оцінки УСПІШНОСТІ учнів.

Графік роботи:

Понеділок: 08.30-17.00

вівторок: 08.30-17.30

середа: 08.30-17.30

четвер: 08.30-17.00

п'ятниця 08.30-16.00 перерва: 12.30-13.00

Заступник з навчально-виховної роботи

КЛОЧКО НАТАЛЯ ВОЛОДИМИРІВНА учитель початкових класів. Кваліфікаційна   категорія - вища, педагогічне звання "старший учитель". Kерує роботою школи І ступеня.

Прийом громадян здійснює в кабінеті 31.

ГРАФІК  РОБОТИ:

понеділок, П'ЯТНИЦЯ - 12.30 - 14.30

вівторок, середа - 12.30-15.30

четвер - 07.30 - 18.00

/Files/images/IMG_0734.JPG

ЗАСТУПНИК З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИПЕТРУК ЮЛІЯ АНАТОЛІЇВНА, УЧИТЕЛЬ ІСТОРІЇ ТА ПРАВОЗНАВСТВА. МАЄ КВАЛІФІКАЦІЙНУ КАТЕГОРІЮ "УЧИТЕЛЬ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ". Педагогічне звання "Старший учитель". Відповідає медодичну роботу  в школі.

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ЗДІЙСНЮЄ В КАБІНЕТІ 36:

ПОНЕДІЛОК-П'ЯТНИЦЯ  З 13-00 - 16-00

E-MAIL: [email protected]

ЗАСТУПНИК З ВИХОВНОЇ РОБОТИ КРІГЕР ІРИНА ВІКТОРІВНА учитель початкових класів. Має кваліфікаційну категорію "учитель Вищої категорії", педагогічне звання "Вчитель методист". Учитель початкової школи. Відповідає за стан виховної роботи, самоврядування школярів, спрямовує туристичну роботу.

,

ЗАСТУПНИК З ДИРЕКТОРА З ГОСПОДАРЧОЇ РОБОТИ

КОЗИК ОЛЕНА ВІКТОРОВНА

Відповідає за стан господарських приміщень школи, тепловий режим, збереження шкільного майна, проведення поточних ремонтів. Керує роботою обслуговуючого персоналу, сторожів, лаборантів.

Прийом громадян здійснює :

понеділок-п'ятниця  з 08-30 - 13-00