9 лют. 2024

Вибір підручників та посібників для учнів 2-х класів

Вчителі ліцею завершили вибір підручників та посібників для учнів 2-х класів за фрагментами електронних версій оригінал-макетів, представлених на сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».
8 лют. 2024

МОН надало грифи підручникам НУШ для 7 класу

7 лют. 2024

Електромеханічний фаховмй коледж ХНУМГ ім. О. М. Бекетова запрошує на День відкритих дверей учнів 9-х, 11-х класів
7 лют. 2024

Оновлені парламентські онлайн-уроки для учнів 5-11 класів

6 лют. 2024

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

6 лют. 2024

Завдання ХVІІІ Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців (2023/2024 навчальний рік)

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 25.01.2024 № 4/281-24, у квітні 2024 року в місті Луцьку планується проведення фінального етапу ХVІІІ Всеукраїнського турніру юних правознавців. У листі надаються завдання ХVІІІ Всеукраїнського турніру юних правознавців.
5 лют. 2024

Марафон «Добро починається з тебе»

У лютому учні нашого ліцею, батьки та вчителі долучились до марафону «Добро починається з тебе», де закликають робити добрі справи на підтримку захисників та захисниць, соціально незахищених категорій громадян, допомога притулкам для тварин.
2 лют. 2024

Психологічна служба

Добре розвинена увага - запорука успішного навчання в школі! З учнями виконані цікаві вправи для тренування уваги, яка допоможе стати зібраними та зосередженими під час навчальних занять.
2 лют. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2024 року

1 лют. 2024

Колектив ліцею 164 висловлює щиру вдячність за допомогу у закритті контуру будівлі

Мудрі люди кажуть, що вдячності ніколи не буває забагато. Колектив нашого ліцею №164 по-особливому розуміє зараз ці слова. Зовсім недавно, внаслідок падіння ракети, знову сильно пошкоджено фасад будівлі закладу, вхідні та двері кабінетів. Було втрачено сотні квадратних метрів віконного скла. Ми знаходились в розпачі! Але на допомогу, не зволікаючи, відгукнулись небайдужі містяни: просто незнайомі люди з найближчих будинків, батьки наших учнів, колеги, волонтерська команда Київського району, КП "Харківспецбуд". Та особлива дяка — волонтерам з харківської організації «Добробат», під керівництвом Ольги Скорової. Вони працювали злагоджено, швидко, професійно. Практично за день виконали величезний об'єм надскладних робіт! І тепер наш багатостраждальний ліцей вже захищений від снігу та дощів. Низько вклоняємося волонтерам Київського району та «Добробату»: всім, хто допоміг школі в лиху годину! Неймовірно цінуємо вашу допомогу, що прийшла так вчасно! Бажаємо вам успіхів у ваших добрих, таких необхідних справах! Тримаємось! Слава Україні!