7 трав. 2024

До уваги випускників 11-х класів та їх батьків!

НМТ–2024
6 трав. 2024

Тиждень безпеки

З метою проведення профілактичної роботи серед учасників освітнього процесу щодо дотримання правил безпечної поведінки, формування вміння прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій, прищеплення навичок обережної поведінки в надзвичайних ситуаціях та бережливого ставлення до збереження свого здоров’я, життя та життя оточуючих, підняття рівня інформаційно–просвітницької роботи з питань безпечної життєдіяльності учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану в закладі з 06 по 10 травня 2024 року буде проведено Тиждень знань безпеки життєдіяльності «Цінуй життя, воно одне».

Психологічна служба. Профілактика та просвіта

Проживаючи кризову ситуацію одна за одною, прокидаючись щодня у стані невизначеності, відчуваючи тривогу та підвішеність… Так природно відчувати безпорадність і задаватись питанням: а в чому сенс усього цього? Сенс життя — це не просто чергова тема для філософських міркувань, але й дуже чітка опора у штормові часи. Не витрачайте години роздумуючи над питанням “в чому сенс життя,” якщо можна почати створювати його зараз.

Психологічна служба

Один з швидких та простих способів зняти стрес – це техніка релаксації Джейкобсона, також відома як прогресивна м’язова релаксація. Її суть у послідовній напрузі та розслабленні певних груп м'язів.
3 трав. 2024

Про проведення Національної руханки в вишиванках «Дякуємо ЗСУ» до Міжнародного дня вишиванки

Щорічно у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу, справжньої національної святині, що символізує красу, міць, щасливу долю та родинну пам’ять. У цей день, 16 травня 2024 року, традиційний український̆ одяг одягнуть люди в 70 країнах світу.
2 трав. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року

1 трав. 2024

До уваги випускників 11-х класів!

НМТ-2024: календар проведення
30 квіт. 2024

Психологічна служба

Запрошуємо батьків відвідати сторінку "Профілактика суїцидальної поведінки", де ви знайдете корисні поради та відеоролики. Під час війни схильність до депресивних епізодів, пекельного впливу стресу та суїцидальних намірів зростає в рази через те, з чим вимушено стикається людина. І надзвичайно важливо вчасно розпізнати суїцидальні наміри і допомогти людині.
29 квіт. 2024

Вітаємо!

Вольгачова Аліса,учениця 7-Б класу,зайняла 2 місце у Всеукраїнському конкурсі і отримала подяку від Молодіжної Ради при Міністерстві закордонних справ України. Її робота "Щедрівочки" стала складовою частиною створення айдентики проекту Громадської органiзації " Інститут культури України". Проект передбачає внесення традицій святкування Щедрого вечора до об'єктів державної нематеріальної спадщини з подальшою передачею відповідних документів в ЮНЕСКО. Пишаємось нашими талановитими дітьми!
26 квіт. 2024

День пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи

Чорнобиль… Тепер це слово знає весь світ. Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль. Серед природних і техногенних катастроф, які сталися упродовж історії людства, Чорнобильська займає особливе місце. Вона засвідчує всемогутність і безсилля людини. З метою виховання патріотичних почуттів у підростаючого покоління, яке має знати та пам’ятати про долі сотень тисяч відомих та безіменних приборкувачів оскаженілого «мирного атому» та його жертв, були проведені тематичні заходи: виховні години, перегляди презентацій, відеороликів.