1 квіт. 2024

"Добре світло"

З метою формування у учнів екологічного світогляду, свідомого ставлення до проблем суспільства, активізації школярів у процесі енергозбереження, сформованість свідомого ставлення до проблем економного енергоспоживання у 2-А класі пройшла виховна година "Добре світло" з Люміком і Светіком.
1 квіт. 2024

Вітаємо!

Вітаємо Волобуєву Ельвіру, ученицю 11-А класу, яка стала переможницею IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій та посіла ІІІ місце! Також Ельвіра отримала спеціальний диплом Джедайка "SMARTCAMELRACE". Пишаємось тобою, Ельвіро!

Евроклуб!

29.03. 2024 було проведено зустріч учасників шкільного Євроклубу з учнями 7-Б класу. Учнями 9-Б та 10-х класів були представлені чудові презентації з інформацією про національні символи, визначні місця та цікаві факти щодо країн Європейського Союзу. Після ознайомлення з необхідною інформацією учні 7-Б класу із задоволенням взяли участь у вікторині " Галопом по Європах", де змогли продемонструвати і перевірити свої знання.

Весняні канікули!

Учні нашого ліцею на канікулах вивчали традиції українського народу, спілкувалися і ділилися розповідями про своїх домашніх улюбленців. А в рамках проведення Всесвітнього тижня  GLOBAL MANEY  WEEK, учні 9-11 кл взяли участь  у Кахут-вікторині "ПРО ГРОШІ" та дізналися про фінансові пастки,які крадуть фінансову стабільність.

Психологічна служба

26.03.2024 року практичним психологом з учнями 5-х класів було проведено вправу «Каракулі», яка сприяє оптимізації міжособистісного і внутрішньогрупового спілкування, групової згуртованості, розвитку і вдосконаленню комунікативних навичок, налаштовує на прояв взаємної емоційної підтримки, сприяє дослідженню дитиною власних почуттів і переживань, а також зняттю м’язових, емоційних напружень, розслабленню.

Психологічна служба

Обережна поведінка під час канікул - запорука життя і здоров'я. Для того, щоб канікули були веселими й корисними, необхідно пам'ятати про безпечну поведінку
29 бер. 2024

До уваги учасників освітнього процесу!

Навчальні заняття після весняних канікул розпочнуться 01 квітня 2024 року за розкладом червоного тижня.
28 бер. 2024

Весняні канікули!

Весняні канікули - це чудова можливість зануритись у невідомі світи, де учні знайомилися з цікавими фактами математичної та мовної галузі. Приймали участь в інтерактивних заняттях, віктоинах, брей-рингах, дискусіях, літературних усних журналах.
28 бер. 2024

МОН рекомендує провести у закладах освіти цикл уроків «Міста Героїв. Перемоги України у війні», присвячених звільненню населених пунктів

Березень 2022 року став переломним моментом у повномасштабній війні росії проти України. Сили безпеки й оборони України завдяки мужності та стійкості розпочали звільнення міст і сіл, окупованих російськими військами. Це стало можливим завдяки героїзму українських воїнів, підтримці українського народу, ефективній координації дій Сил безпеки й оборони України, військовій допомозі з боку країн-партнерів, а також свідченням того, що український народ не здасться, буде боротися за свою свободу і перемогу.
27 бер. 2024

Безпечні весняні канікули.

Із початком весняних канікул у школярів з’являється більше вільного часу. З метою попередження нещасних випадків, травматизму та недопущення створення різних неприємних ситуацій учителями були проведені заняття, де учні ознайомлювалися із правилами техніки безпеки під час весняних канікул.