27 бер. 2024

Безпечні весняні канікули.

Із початком весняних канікул у школярів з’являється більше вільного часу. З метою попередження нещасних випадків, травматизму та недопущення створення різних неприємних ситуацій учителями були проведені заняття, де учні ознайомлювалися із правилами техніки безпеки під час весняних канікул.
27 бер. 2024

"Харківські університети - формула вибору"

У межах акції "Харківські університети - формула вибору" учні 10-11 класів ліцею ознайомилися з особливостями вступу та освітнього процесу ХНУРЕ
26 бер. 2024

Весняні канікули!

Екологічна ситуація, яка склалася в світі, настійно вимагає швидкої перебудови мислення людства і кожної конкретної людини, формування екологічної свідомості і екологічної культури. У зв'язку з цим екологічна освіта і екологічне виховання стають новим пріоритетним напрямком педагогічної теорії і практики. Тому на канікулах учителі нашого ліцею проводили екологічні заходи.
26 бер. 2024

Випускники ліцею взяли участь у проєкті "Харківські університети - формула вибору"

у рамках загальноміської акції "Харківські університети - формула вибору" учні ліцею відвідали ХНАДУ

Атестація педагогічних працівників

У ліцеї відбулося планове засідання атестаційної комісії.

Весняні канікули!

Щоб зробити цікавими та змістовними дитячі весняні канікули учителі школи підготували різноманітні ігрові заходи.

25 бер. 2024

До уваги випускників 11-х класів та їх батьків!

ЗБІЛЬШЕНО КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ НМТ-2024 У ШВЕЙЦАРІЇ ТА США
22 бер. 2024

Весняні канікули

З 25 по 31 березня 2024 року
22 бер. 2024

До уваги випускників 11-х класів та їх батьків!

РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ЗАСТОСУНКУ ДІЯ