Новини бібліотеки

2023/2024 навчальний рік

Виховний захід в 5-А класі "Чонобиль-біль і трагедія України"

26 квітня – День пам’яті Чорнобильської трагедії (5-Г клас)    День Пам'яті Чорнобильської катастрофи 1986 року. 8Б клас.

Учні  9-Г класу приєдналися до освітньо-мотиваційного проєкту до 38 річниці Чорнобильської катастрофи
"ХАРКІВ ПАМ'ЯТАЄ CHORNOBYL" та прослухали лекцію «Хімія та екологія»

4-Б клас .Виховна година "Чорнобиль не має минулого!"

А також було проведено бесіди,години спілкування,коментовані читання до Дня пам'яті Чорнобильської трагедії.

16 лютого в Україні відзначається день Єднання

Різноманітні виховні заходи було проведено до дня Єднання: бесіди,лекції,вікторини,читання і т.п.

Пам'ятаємо подвиг героїв Крут

6-Б                                                 8-В

7-Г                                8-Б

4-Б

5-А

Різноманітні масові заходи: бесіди,лекції,читання було проведено з учнями різних вікових категорій.

22 січня- день Соборності України.

Бесіди, конкурси малюнків,коментовані читання,презентації проводились з учнями різноманітних вікових категорій.

Національний тиждень читання

Національний тиждень читання, який відбувався з 4 по 10 грудня 2023 року, мав на меті об'єднати українців навколо читання, поширювати інформацію про свої улюблені літературні твори і ділитися враженнями від прочитаного.

Так, поетичні читання відбулись в перший день тижня, в них брали участь учні 8 класів. Одна із учасниць - Перетокіна Марія, учениця 8-Б класу прочитала свої улюблені вірші: Т. Г. Шевченка "Думи, мої Думи" та В. Сосюри "Любіть Україну".

8Б клас Марія Перетокіна. В. Сосюра "Любіть Україну"; Т. Г. Шевченко "Думи мої думи".

Сьогорічне гасло "Бути Своїми" означає і зв'язок між поколіннями. Обговорення твору Михайла Стельмаха "Гуси-лебеді летять" в виконанні Єни Богдана, учня 7-Б класу, є підтвердженням того.

Читання для багатьох людей - і дорослих, і дітей є улюбленною звичкою. Індивідуальні читання - речі цікаві і захоплюючи.

Комісар Олександра,4-Б                                            Ярош Валерій 4-Б

Стручковська Юлія,4-б

Різдвяні читання, в яких брали учатсть учні 3-А класу сприяли ділитися враженнями про прочитане і популяризувати свою улюблену книгу.

У фокусі тижня - 130-річчя з дня народження Миколи Хвильового. На честь М. Хвильового та інших митців "Розстріляного Відродження" було проведено бесіду, організовано тематичну виставку та розповідь про творчість і життєвий шлях М. Хвильового.

Бесіда про життя і творчість М. Хвильового відбулась на занятті в метрошколі

День Збройних Сил України!

6 груд. 2023
День Збройних сил України – це свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу. До Дня Збройних Сил України з метою патріотичного виховання підростаючого покоління в ліцеї було проведено ряд заходів.

6 грудня відзначається День Збройних Сил України –  це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України.

У всіх класних колективах пройшли Уроки мужності «На варті Вітчизни», «Захист Батьківщини – святий обов’язок кожної людини», «Вірні сини Батьківщини»; «Життя української армії» та інші.

Ми, нинішнє покоління, повинні віддати шану героям, завдяки яким майорить сьогодні синьо – жовтий прапор свободи в нашій державі Україні. Українські юнаки повинні бути свідомим, що проходячи службу в армії, вони стають захисниками своїх матерів, сестер, коханих дівчат, рідного села чи міста, де проходило дитинство чи юність.

День Збройних Сил України

Класна година, присвячена Дню Збройних сил України,8-В клас

Назар Пацукевич 2-Б клас                                  Тимур Бондаренко 2 -Б клас

ЗСУ, наші серця разом з вами