Конференція"Гагарінські читання"

8 квіт. 2011
7-8 квітня на базі аерокосмічного ліцею відбулася міжнародна конференція присвячена 50-річчю польоту людини у космос "Гагаринські читання". Серед 216 учасників конференції учні нашої школи посіли призові місця. А саме: Горбенко Ярослав,Кончаківська Оксана (10-А клас) -ІІІ місце у напрямку "Перспективні відтворюючі джерела енергії", Костіна Катерина (10-Б клас) у напрямку конференції "Аерокосмічна освіта. Історія авіції і космонавтики"

7-8 квітня на базі аерокосмічного ліцею відбулася міжнародна конференція присвячена 50-річчю польоту людини у космос "Гагарінські читання". Серед 216 учасників конференції учні нашої школи посіли призові місця. А саме: Горбенко Ярослав,Кончаківська Оксана (10-А клас) -ІІІ місце у напрямку "Перспективні відтворюючі джерела енергії", Костіна Катерина (10-Б клас) у напрямку конференції "Аерокосмічна освіта. Історія авіції і космонавтики"