Інформація для батьків

Інформацію  щодо надходження благодійних внесків, використання коштів загального фонду, кошторис закладу, перелік матеріальних цінностей та послуг за кошти загального фонду бюджету можна переглянути за наступними посиланнями:

Благодійна допомога

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду

Кошторис

Перелік матеріальних цінностей, придбаних за кошти загального фонду

СІМ’Я І ШКОЛА

Ми виховуємо не носія знань,
а людину, яка має жити у суспільстві
і приносити йому користь

О. Сухомлинський

Ліцей № 164 усвідомлює себе як єдиний організм, у якому органічно взаємно збагачуються культура кожної окремої сім’ї та інституціональна культура ліцею. Ми сприймаємо кожного окремого учня/ученицю як квінтесенцію генетичної культури, яка передавалась через тисячі років поколінь прародичів. Тому, для нас кожен учень - носій прадавньої культури сім’ї. Саме через цю молоду особистість кожна сім’я бачить продовження своїх сімейних цінностей у майбутньому.
Вже сам факт того, що окремо взята сім’я вважає за необхідне, щоб цінності та переконання ліцею № 164 стали невід’ємною частиною її багатовічної сімейної культури, є потужним об’єднуючим фактором.
Такі учительські та батьківські якості, як доброта, вимогливість, справедливість, неухильна орієнтація на досягнення мети - це професійні якості. Так, ми вважаємо, що так само, як учитель, так і тато і мама, є професіоналами.