"Бібліотеки - це скарбниці всіх багатств людського духу" Г.Лейбніц

Шкільна бібліотека знаходиться на другому поверсі шкільного приміщення. Бібліотека має невеличку читальну залу, абонемент та велике книгосховище. Бібліотечним підрозділом є «Шкільний медіацентр». Передплатні видання надходять до шкільної бібліотеки і є у вільному користуванні для всіх учасників освітнього процесу. У бібліотеці зосереджено всі підручники та книги шкільної програми, періодика, словники та придбана література за кошти школи. У медіацентрі - посібники з іноземних мов, відео та аудіопосібники, електронні бази даних.

Графік роботи бібліотеки:

Понеділок: з 8-30 до 17-00               Перерва з 12-30 до 13-00

Вівторок:   з 8-30 до  17-00              Перерва з 12-30 до 13-00

Середа:   З 8-30 до 17-00                 Перерва з 12-30 до 13-00

Четвер: з 8-30 до 17-00                   Перерва з 12-30 до 13-00

П'ятниця: з 8-30 до 17-00                Перерва з 12-30 до 13-00

Субота,неділя: вихідний день

Останній день місяця – санітарний день

Час вільного доступу учнів до мережі Інтернет з  13-00 до 14-30

Електронна адреса : [email protected]

Завідувач бібліотеки - Толста Олена Петрівна, провідний бібліотекар

Портфоліо завідувача бібліотекою Толстої О.П.

Шкільна бібліотека була заснована у вересні 1990 року. Основний бібліотечний фонд на традиційних і нетрадиційних носіях налічує понад 2000 примірників. Фонд підручників – понад 15000 примірників. Довідковий апарат бібліотеки складається з алфавітного та систематичного каталогів, систематичної картотеки статей, краєзнавчої картотеки, облікової картотеки руху підручників та ін. Шкільна бібліотека співпрацює з обласною бібліотекою для дітей, міською бібліотекою для дітей ім. М. Островського, дитячим комбінатом № 109,філією № 50 Київської ЦБС. Загальна кількість читачів налічує понад 600.
Цикли бесід про бережливе ставлення до книги - "Світ книги - чисте й світле джерело", "Відкриваючи книгу - відкриваємо світ" є невід'ємною частиною  роботи бібліотеки.
"Учись і ти, як книгу берегти". Здійснюються рейди-перевірки стану підручників. Проводяться конкурси малюнків "Твій друг- книга".Бібліотека щорічно проводить конкурс«Найкращий читач року». Завдяки комп`ютеризації шкільних бібліотек, бібліотекар має змогу вести електронний облік підручників та їх списання, електронний каталог статей із газет і журналів.

Запрошуємо учнів відвідати шкільну бібліотеку!