Структура закладу освіти

Харківської міської ради Харківської області

Адреса: 61183, м. Харків, вул. Метробудівників, 18; тел. 725-13-85

Схема проїзду

Школа заснована в 1990 році. Протягом 27 років було випущено 1803 учнів, серед яких нагороджені золотою (54) та срібною (35) медалями за успіхи в навчанні. Щороку близько 90% випускників стають студентами вищих та середніх навчальних закладів. У січні 1997 року за наказом Міністерства освіти та науки України на базі школи створено експериментальний майданчик під науковим керівництвом доктора психологічних наук, професора Анатолія Васильовича Фурмана за темою: «Підвищення ефективності управління педагогічними та учнівськими колективами школи за технологіями модульно-розвивального навчання». Школа перейшла на новий режим роботи: замість уроків по 45 хвилин - модуль 2 по 30 хв. у початкоій школі, 3 по 30 хв. у старшій школі і це має психологічне обгрунтування. По-перше, психологами доведено, що в більшості дітей саме наприкінці 30 хв. розумової праці настає закономірний спад активності, тому необхідна перерва, яка триває 10 хв. , міні-модулі в середній та старшій школі подаються 3 по 30 хв., що становить 1,5 год. астрономічного часу або 2 год. академічного. Це має ряд переваг, серед яких оптимальний розподіл часу на занятті, більш ефективна робота на підйомі психофізичних сил дитини і вчителя, усунення перевантаження дітей, бо вони готують домашнє завдання не більше як із 3 предметів, замість 6-7 при класно-урочній системі, вони мають змогу виконувати не тільки на репродуктивному, а й глибокому конструктивному та творчому рівнях.

Контингент учнів: На початок 2018/2019 навчального року  1135 учнів, 37 класів.

Мова навчання:  українська мова навчання.

Статут школи

Навчання організовується за профільним напрямом диференціації.

Враховуючи потреби учнів, побажання батьків, фахову підготовку педагогічних кадрів, матеріальну базу кабінетів у 2018/2019 навчальному році введено : у 10-А  - біолого-хімічний профіль, 10-Б -математичний профіль,  11-А- фізико-математичний профіль та 11-Б класі - універсальний профіль.

Педагогічний колектив: у школі працює 69 учителів, у тому числі:

• спеціалістів вищої категорії – 23;

• спеціалістів І категорії – 14;

• спеціалістів ІІ категорії – 12;

• спеціалістів – 20;

• за педагогічними званнями – «старший учитель» - 6;

• «учитель-методист» - 8 ;

• нагороджено Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України - 4 учителя;

• значками «Відмінник освіти України» - 2 учителя.