Вітаємо учасників міжнарожного конкурсу з англійської мови Cambridge Story Competition!

23 трав. 2018
Протягом квітня 2018 учні 4 класів Скребцова Анастасія (4-А), Губар Андрій (4-В) та Тернавська Софія (4-В) брали участь у Міжнародному конкурсі дитячих історій «The Cambridge Story Competition». Юні автори продемонстрували не лише письменницький хист, а й талант ілюстратора, оскільки прикрашали свої твори малюнками та фотографіями.

Протягом квітня 2018 учні 4 класів Скребцова Анастасія (4-А), Губар Андрій (4-В) та Тернавська Софія (4-В) брали участь у Міжнародному конкурсі дитячих історій «The Cambridge Story Competition».  Юні автори продемонстрували не лише письменницький хист, а й талант ілюстратора, оскільки прикрашали свої твори малюнками та фотографіями.

Усі автори історій та їх вчителі отримали офіційні сертифікати видавництва Cambridge.

Протягом червня 2018 року будуть оголошені результати конкурсу і імена 12 переможців (The Outright Winners), а також імена авторів 3 історій (Monthly Winners), що увійдуть до збірки «Top Stories».

Слідкувати за новинами можна на сайтах: