Співпраця із закладом дошкільної освіти

31 серп. 2018
Директор комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №109 Харківської міської ради" Кучерява Галина Миколаївна взяла участь у педагогічній раді ХЗОШ № 164

31.08.2018 у ХЗОШ № 164 відбулася педагогічна рада закладу.

З метою практичної реалізації принципу наступності між дошкільною та загальною середньою освітою, налагодження плідної співпраці між освітніми закладами, в роботі педагогічної ради школи взяла участь директор комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №109 Харківської міської ради" Кучерява Галина Миколаївна, яка познайомила вчителів з особливостями програми «Впевнений старт».

Директор ХЗОШ № 164 Борщик Лариса Миколаївна та заступник директора з навчально-виховної роботи ХЗОШ № 164 Клочко Наталія Володимирівна взяли участь у педагогічній раді комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №109 Харківської міської ради" та ознайомили працівників закладу дошкільної освіти з Концепцією Нова українська школа.