Педагогічні читання на тему «Теорія поколінь X, Y, Z»

16 січ. 2019
Відповідно річного плану школи, з метою розвитку професійної компетентності педагогів школи 16.01.2019 відбулися педагогічні читання, які провели Пугаченко Валентина Михайлівна та Ігнатова Олена Миколаївна.

Науковці певні, що сучасних людей просто неможливо характеризувати шляхом об’єднання в єдине ціле.

Саме тому виникає теорія трьох поколінь: x, y, z.. Кожне з них заслуговує окремої уваги.

Пугаченко В.М. та Ігнатова О.М. привернули увагу колег на те, що нині існує теорія чотирьох поколінь: це діти, народжені після 2010 року. Педагоги зацікавили присутніх цікавою змістовною характеристикою особливостей світосприйняття кожним поколінням людей, а також продемонстрували відеоролик на визначену тему.