Змагання з шахів "Біла тура"

7 черв. 2019
06.06.2019 у нашій школі відбулись районні змагання з шахів «Біла тура"

6 червня 2019 року на базі нашої школи відбулись районні змагання з шахів «Біла тура» за підтримки благодійної організації «Благодійний фонд Олександра Грановського». У змаганнях взяли участь 22 команди шкіл району (88 учнів), з них три команди стали призерами змагань. На змаганнях були присутні заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Тетяна Володимирівна.

Володимир Вікторович привітав учнів і побажав їм успіху та подальших перемог. Усі учасники змагань отримали пам’ятні подарунки від обласної федерації шахів.  Команди-переможці команд були нагороджені дипломами та білетами до дельфінарію.

Вітаємо команди учнів:

• Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області, яка посіла ІІІ місце;
  • Харківської гімназії  № 55 Харківської міської ради Харківської області, яка посіла ІІ місце;
  • Харківського ліцею № 107 Харківської міської ради Харківської області, яка посіла І місце.