Другий Харківський сімейний форум

16 вер. 2019
Другий Харківський сімейний форум відбувся 15 вересня 2019 року в готелі «Харків-Палас» (пр. Незалежності, 2).

15 вересня 2019 року в готелі «Харків-Палас» (пр. Незалежності, 2) відбувся Харківський сімейний форум. В рамках форуму відбулася виставка організацій, що надають послуги сім'ям та дітям. Працювала окрема дитяча кімната, в якій батьки змогли залишити своїх дітей на час прослуховування лекцій. Виступили провідні фахівців міста Харкова в області популяризації знань серед населення щодо медичних, психологічних, виховних аспектів розвитку дітей. Пройшли панельні дискусії «Безпечне доросле життя починається з навчання безпеки в дитинстві» , «Велика родина у великому місті: виклики і можливості».

,