Творча зустріч учителів ХЗОШ 164 та ІЗОШ № 6

1 лист. 2019
У рамках співпраці шкіл, які працюють за модульно-розвивальною системою навчання, у школі було проведено творчу зустріч учителів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 164 та Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 щодо обміну досвідом.

У рамках співпраці шкіл, які працюють за модульно-розвивальною системою навчання, у школі було проведено  творчу зустріч учителів Харківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 164 та Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6, на якій була присутня методист методичного центру  Управління освіти адміністрації Київського району  Єльнікова М.П. Під час зустрічі було представлено досвід роботи школи щодо створення психомистецьких технологій за модульно-розвивальною системою навчання. Проведено екскурсію та огляд експозицій в музеях "Бойової слави", "Світлиці". Під час засідань творчих груп по кафедрах були обговорені питання  упровадження в освітньому процесі технологій модульно-розвивальної системи навчання. Гостей привітали танцювальний колектив "Олімп" та Іващенко Дар'я, учениця 6-В класу.  Зустріч закінчилась підведенням підсумків щодо практичного застосування психомистецьких технологій в освітній діяльності навчального закладу.