Шкільний офіцер поліції!

27 лист. 2019
До школи завітали шкільні офіцери поліції з профілактичною бесідою «Правила обов’язкові для всіх»

Сьогодні надто актуальною виступає проблема зростання правопорушень серед молоді. Поліцією спрямовуються всі зусилля по профілактиці дитячих правопорушень. З метою попередження та профілактики вчинення неповнолітніми злочинів та правопорушень у школах  співробітники поліції проводять профілактичні бесіди із школярами  27 листопада 2019 року інспекторами відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції ГУ НП в Харківській області лейтенантом поліції Черкашиним Данилом Михайловичем та  старшим лейтенантом поліції Калоянц Джамілією Аріфівною, була проведена профілактична бесіда «Правила обов’язкові  для  всіх»!

иии

Маємо надію, що вислухавши працівника поліції,  хлопці та дівчата задумаються над наслідками які можуть виникнути з ними.