Новорічні свята!

19 груд. 2019
Вручення подарунків від Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса.

19 грудня 2019 року школа поринула в таємничу атмосферу казки за участю мешканців лісу, Ельзи, Анни, Олова, Леді  Баг та інших. На святі була присутня головний спеціаліст Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Лустенко Світлана Іванівна.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Усі школярі початкової школи отримали солодкі подарунки та книгу від  Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Учні 6-Г класу підготували "Новорічну  казку на новий лад" для 1-2 класів.              Учні 7-В класу виступили для 3-4 класів з   казкою "Новорічна плутанина".                                                                                                                                                                                                     Цікаві сценарії, музичний супровід, казкові гості, флешмоби та  подарунки створили святкову атмосферу, забезпечили новорічний настрій та залишили чудові враження.