Вчимося дистанційно!

18 трав. 2020
Продовжується дистанційне навчання.

У школі триває освітній процес! Навчальні заняття вчителями проводяться дистанційно в он-лайн класах на веб-сервісі Google Classroom та платформах ZOOM і Microsoft Teams. Для зворотнього зв'язку з учнями та батьками використовуються Google - додатки: електронна пошта, календар, Google - диск; мобільні та десктопні месенджери Viber, Skype, Telegram, Facebook, WhatsApp. Для учнів розміщуються інтерактивні тести та завдання на платформах Kahoot, Google Classroom, он-лайн порталі «На урок», освітньому ІТ- проекті «Всеосвіта», сервісі Padlet.

Учителі-предметники, практичний психолог та соціальний педагог школи беруть участь в он-лайн засіданнях районних методичних об'єднань.

Адміністрацією школи систематично здійснюються консультації вчителів щодо організації дистанційного навчання з учнями, проводяться он-лайн наради та засідання творчих груп.

Перебіг  дистанційного навчання можна спостерігати за посиланнями: