Привітання колективу закладу з Днем працівника освіти

29 вер. 2020
29.09.2020 в актовій залі школи відбулась зустріч заступника голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєва В. В., начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Т. В. з працівниками школи.

Напередодні професійного свята заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Тетяна Володимирівна привітали колектив школи з Днем працівника освіти. Вони щиро  подякували всім працівникам за щоденну плідну працю, професіоналізм, колегіальний та творчий підхід до вирішення освітянських задач та побажали міцного здоров'я, нових професійних і творчих здобутків!

Учитель початкових класів Рисована Зінаїда Георгіївна отримала Почесну грамоту Адміністрації Київського району Харківської міської ради за сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівника освіти.