Радіодиктант національної єдності!

9 лист. 2020
9 листопада, в День української писемності та мови, відбувся ювілейний, ХХ Радіодиктант національної єдності.

У День української писемності та мови українці писали Ювілейний ХХ Радіодиктант національної єдності, який розпочавсяся о 9:30.

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності був започаткований у 2000 році з метою єднання навколо мови. Відтоді щороку слухачі та телеглядачі можуть взяти участь у написанні диктанту й перевірити, наскільки добре вони знають мову. Пишуть диктант і за межами України.

Текст радіодиктанту в студії зачитала відома акторка Римма Зюбіна. Цьогорічний текст створив письменник і видавець Іван Малкович, а науковою консультанткою проєкту стала докторка філологічних наук, професорка Лариса Масенко. Координатор проєкту – Дмитро Хоркін.

Учні та вчителі нашої школи також долучилися до написання радіодиктанту.

Головна мета диктанту не змагальна, а об'єднавча.