День Гідності та Свободи!

23 лист. 2020
В школі до Дня Гідності та Свободи пройшли години спілкування.

У цей день відзначають сьому річницю початку масових акцій громадського протесту, що відбулися під час Революції Гідності у листопаді 2013 — лютому 2014 року, вшановуватимуть громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності.

До Дня Гідності та Свободи, однієї із знакових дат в історії України, в нашій школі класні керівники провели виховні заходи "Україна – країна нескорених!", "Культура гідності", "Свобода та відповідальність" та інші.

Діти пригадали події, які відбувалися в країні у 2013-2014 роках, розширювали знання про революцію Гідності та Свободи; підвищували розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині та стати на захист державних інтересів країни.