1 грудня – Всесвітній День боротьби зі СНІДом

1 груд. 2020
В школі пройшли тематичні заходи.

Всесвітній День боротьби зі СНІДом вперше відзначили 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. Тоді на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

Його мета – привернути увагу громадськості і нагадати суспільству, що ВІЛ/СНІД є однією з самих глобальних проблем людства.

В нашій школі пройшли тематичні години спілкування та заходи, мета яких ознайомити учнів з поняттями СНІД і ВІЛ та їх ознаками, виховувати почуття цінності людського життя, сприяти усвідомленню учнями небезпеки, пов’язаної із поширенням СНІД на планеті, виховувати почуття відповідальності за власну поведінку та ведення здорового способу життя, навчати  толерантному ставленню  до людей, які живуть з ВІЛ. Також учні виготовляли  червону стрічку - символ солідарності із ВІЛ-позитивними та хворими на СНІД!