Всеукраїнський день добрих справ!

2 груд. 2020
Учні нашої школи прийняли участь у Всеукраїнській акції "Щедрий вівторок"

#ЩедрийВівторок— всеукраїнський день добрих справ, який вперше відбувся 27 листопада 2018 року. У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday.
Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи.
  #ЩедрийВівтороквперше об’єднав всю країну навколо добрих справ та вкотре довів, що українці — нація добродіїв. Ми ладні стояти пліч-  о-пліч заради доброї мети, волонтерськими зусиллями будувати країну, допомагати один одному і рятувати тих, хто цього потребує.

Наша школа також приєдналасядолучилася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday.

Учні 9-х класів пошили подушки для дітей з дитячого будинку, учні 8-хкласів виготовили вітальні листівки до Дня Святого Миколая, зробили годівнички для птахів, учні молодших класів виготовляли ляльки та дарували своїм близьким та друзям.Учні 5-В класу створили квітку добрих справ.