Проєкт Добрі серця"

18 січ. 2021
Наша школа в цьому році працює над реалізацією волонтерського проєкту «Добрі серця».

Надання допомоги дитячим будинкам - це неймовірно важливий соціальний захід.

Дитинство – найважливіший і неповторний період становлення особистості,  коли людина потребує найбільшої уваги. В останні 2 – 3 роки в українському суспільстві докорінно змінилося ставлення до дітей-сиріт, а захист їх прав є державною справою і перебуває на особистому контролі Президента України. На Харківщині проживає більше 3 тисяч дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, одна третина з них виховуються  в інтернатних закладах. Харківщина – наш рідний край, наша рідна домівка, яка єднає всіх нас, тому наша школа у підтримку цього проєкту почала роботу з керівництвом Обласного дитячого будинку дитини №3. В рамках проєкту учні нашої школи збирають все необхідне і дарують дітлахам, наприклад: засоби для прання, вологі серветки, паперові рушники, постільну білизну, різні солодощі, такі як: бублики,  сік, цукерки тощо.

Хто хоч раз бачив обличчя дітей із дитячого будинку при врученні їм подарунків, обов’язково зрозуміють, про що я! Звісно, ми не можемо одягом та солодощами замінити їм найголовнішого – маму та тата , але ми можемо хоч спробувати дати діткам надію, що все не так страшно у  нашому сучасному світі, що потрібно вірити в доброту людей і краще майбутнє і ці мрії обов’язково  стануть реальністю.

Отже, якщо у вас є змога - приймайте участь у акції, відкривайте свої серця та наповнюйте їх любов’ю!  Адже немає нічого кращого, ніж  усміхнені обличчя наших дітей.