До уваги учасників освітнього процесу!

28 січ. 2021
У рамках реалізації ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» від представництва команди Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні школою були отримані навчально-інформаційні набори для учнів і вчителів молодших класів та учнів і вчителів середніх і старших класів на тему превенції поширення вірусу COVID-19.

Навчально-інформаційні матеріали були надані для планування й проведення тематичних занять, пожвавлення і врізноманітнення спілкування вчителів зі школярами на теми поширення інфекційних хвороб. До створення навчально-інформаційних наборів були залучені психологи, науковці, вчителі-методисти, лікарі, художники і фахівці з інтерактивних комунікацій. Всі матеріали, які містяться в наборах, розроблені із врахуванням вікових особливостей школярів, їхніх інтересів, а також міжнародного досвіду реагування на спалахи інфекційних хвороб.

Набори складаються з настільних ігор, загадок, розмальовок (для учнів 1-4 класів), наборів наклейок (за різними віковими категоріями), посібника для вчителів «Навчання дітей правил особистої гігієни» із окремим розділом, що присвячений пандемії, плану «Інтерактивного уроку про COVID-19» (розробленого спільно з МОН України), орієнтовного плану гігієнічних заходів під час пандемії в школі та календар із порадами про те, як відновлювати і підтримувати ресурсний стан, від психологині Світлани Ройз.