29 січня - День пам'яті Героїв Крут

28 січ. 2021
В школі пройшли години спілкування з учнями та в шкільній бібліотеці організовано виставку до Дня пам'яті Героїв Крут

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Завдяки звитязі та сміливості українських воїнів ворожий наступ більшовиків на Київ було зупинено на декілька днів. У цей час відбувалися переговори між Українською Народною Республікою і країнами Четверного союзу. 9 лютого 1918 року Брестський мирний договір було підписано. Він означав визнання самостійної Української Народної Республіки суб’єктом міжнародних відносин.

З метою вшанування 300 студентів-гімназистів у нашій школі проведено години спілкування на тему  «Крути – і сум, і біль, і вічна слава  України».

Учні читали вірші та прозу  українських авторів «Крути». Вчителі  ознайомлювали учнів із історичними фактами перебігу цих страшних подій в історії України. Діти переглянули відеоролики «Бій під Крутами», "Крути", хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих студентів-гімназистів.

У шкільній бібліотеці протягом дня учні школи мали змогу переглянути  виставку-презентацію «Герої не вмирають!"