Закон і відповідальність

3 лют. 2021
У школі відбулася онлайн-зустріч з шкільними офіцерами поліції.

03 лютого відбулася онлайн-зустріч учнів 8-А класу з шкільним офіцером поліції Черкашиним Данилом Михайловичем.

З учнями обговорено питання відповідальності неповнолітніх за вчинення адміністративних правопорушень та злочинів, а також відбування покарань неповнолітніми. Розглядалися деякі статті Кодексу України про адміністративні правопорушення, зокрема, щодо жорстокого поводження з тваринами, порушення правил дорожнього руху пішоходами, поширювання неправдивих чуток, куріння тютюнових виробів у заборонених місцях, розпивання алкогольних та слабоалкогольних напоїв у заборонених місцях, завідомо неправдивий виклик спеціальних служб, хуліганство. Дітям було наголошено про те, що за вчинення хуліганських дій в Україні існує як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.