Навчаємось з LEGO!

4 лют. 2021
У рамках реформи «Нова українська школа» усі перші класи третій рік поспіль одержують безкоштовні набори LEGO для використання під час навчальних занять.

Сучасна освіта вимагає від вчителя гнучкості. Коли знижується дитяча увага, учні відволікаються від процесу. Це може бути сигналом того, що їм не цікаво і час змінювати діяльність. Тому дуже важливо зробити процес навчання динамічнішим та цікавішим. Одним з таких способів є навчання в ігровій формі, під час якого створюється атмосфера психологічного комфорту, діти відчувають себе творцями, господарями. Тому особливо актуальним є використання дітьми молодшого шкільного віку наборів LEGO на навчальних модулях. LEGO - це практичний інструмент для навчання, який дозволяє допитливим та активним учням проявити свої можливості та творчі нахили, розвивати математичні здібності, мовлення, соціально-емоційну сферу, інженерне мислення. Ігри-завдання застосовуються індивідуально, в парах, в групах, в командах.