Фестиваль учнівських та студентських проектів з хімії

16 лют. 2024
У квітні 2024 року в режимі онлайн буде проведено «Фестиваль учнівських та студентських проєктів з хімії» за напрямом «Ужиткова хімія».

З метою створення умов для виявлення, підтримки та розвитку творчого потенціалу молоді, обдарованої в галузі хімії, розвитку здібностей і логічного мислення учнів і студентів, активізації творчої діяльності вчителів, популяризації оригінальних хімічних ідей та методів навчання хімії Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка на базі кафедри хімії та методики викладання хімії і Полтавською академією неперервної освіти ім. М. В. Остроградського за підтримки Міністерства освіти України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» у квітні 2024 року в режимі онлайн буде проведено «Фестиваль учнівських та студентських проєктів з хімії» за напрямом «Ужиткова хімія».
До участі у фестивалі запрошуються керівники проєктів – вчителі/викладачі хімії закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої і вищої освіти та учні/студенти, які будуть представляти підготовлені проєкти.
Для участі у фестивалі необхідно до 09 квітня зареєструватися, заповнивши гул-форму https://forms.gle/nSahnF2X7iZx3nuAA.