День єднання!

16 лют. 2024
16 лютого 2023 Україна відзначає День єднання. Класні керівники та вчителі школи провели урочисті заходи, присвячені Дню єднання. Учні нашого ліцею читали вірші про Україну, згадували з вдячністю про наших Захисників і віддавали шану загиблим воїнам, які боронять нашу країну. Дізналися про історію свята, про те, що це свято дуже юне і відмічається з 2022 року та єднає всіх українців. Прагнули до Перемоги, де їм жити, навчитись, працювати на рідній Землі. А головне - бути вільними та відзначати це свято. На виховних годинах проводили диспути про виникнення свята, вшановували загиблих хвилиною мовчання, усвідомлювали, що саме вони - майбутнє України, і саме від них, від їх світогляду залежить те, якою буде наша країна у майбутньому.