До уваги випускників, батьків та учителів!

29 лют. 2024
ДОДАТКОВІ ТРЕНУВАЛЬНІ ТЕСТИ НМТ-2024

Для розширення можливостей підготовки потенційних учасників до національного мультипредметного тесту (НМТ) 2024 року фахівці Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) підготували тренувальний варіант предметних тестів.
За основу взято тести, що «відпрацювали» на НМТ-2023 й оприлюднені в офіційному звіті разом із психометричними характеристиками завдань. Відтепер для зручності використання цих тестів як тренувальних добірки завдань з української мови, математики, історії України, іноземної мови (англійської, іспанської, німецької, французької), біології, фізики та хімії подано в окремих pdf-файлах. Крім того, ці тести розміщено на платформі «Всеукраїнська школа онлайн».
Для того щоб скористатися платформою, спочатку створіть обліковий запис на ній (якщо ще не зареєстровані). Потім перейдіть до вкладки  «Курси» й виберіть навчальний курс для 10 чи 11 класу. Після цього відкрийте вкладку «НМТ-2023: перший варіант», натисніть на «Переглянути курс», а потім — на «Зареєструйтеся» — у такий спосіб ви отримаєте повний доступ до курсу для перегляду й виконання тестових завдань.
Радимо не втрачати нагоди, бо, як показує досвід успішних учасників НМТ 2023 року, проходження тестів минулих років є одним з ефективних прийомів підготовки до тестування.
Зауважимо: оприлюднені тренувальні тести НМТ-2023, крім потенційних учасників, можуть стати в пригоді й учительству, адже в розділі 3 тому ІІ звіту репрезентовано статистичні та психометричні характеристики відповідних предметних тестів. Ознайомившись із цією інформацією, педагоги матимуть широке коло можливостей для аналізу прогресу своїх учнів. Наприклад, порівняння відсотка учнів, які упоралися з тим чи тим завданням, із часткою учасників НМТ минулого року, які дали правильну відповідь на нього, може стати підґрунтям для зміщення акцентів у підготовці до НМТ-2024.
Нагадаємо, що на платформі «Всеукраїнська школа онлайн», раніше стали доступні демонстраційні варіанти предметних тестів НМТ 2024 року

Джерело: https://testportal.gov.ua/nmt-2024-na-dopomogu-uchasnykam-dodatkovi-trenuvalni-testy/