Психологічна служба

1 бер. 2024
Соціальним педагогом 29.02.2024 року було проведено РМО за темою: «Шляхи подолання наслідків травматичних інцидентів, та надання соціально-психологічної допомоги в контексті роботи соціального педагога в школі» з соціальними педагогами ЗЗСО Київського району.

Соціальним педагогом 29.02.2024 року було проведено РМО за темою:  «Шляхи подолання наслідків травматичних інцидентів, та надання соціально-психологічної допомоги в контексті роботи соціального педагога в школі»  з соціальними педагогами ЗЗСО Київського району.

Воєнні події, що відбуваються в Україні, є стресом  для усіх учасників освітнього процесу. За таких умов істотно зростає роль психологічної служби у системі освіти щодо забезпечення своєчасного і систематичного надання психологічної допомоги та соціальної підтримки всім учасникам освітнього процесу відповідно до цілей та завдань системи освіти відповідно  метою заходу  було розширити знання соціальних педагогів ЗЗСО щодо шляхів подолання наслідків травматичних інцидентів, та надання соціально-психологічної допомоги в контексті роботи соціального педагога в школі.