Психологічна служба

29 бер. 2024
26.03.2024 року практичним психологом з учнями 5-х класів було проведено вправу «Каракулі», яка сприяє оптимізації міжособистісного і внутрішньогрупового спілкування, групової згуртованості, розвитку і вдосконаленню комунікативних навичок, налаштовує на прояв взаємної емоційної підтримки, сприяє дослідженню дитиною власних почуттів і переживань, а також зняттю м’язових, емоційних напружень, розслабленню.

26.03.2024 року практичним психологом з учнями 5-х  класів було проведено вправу «Каракулі», яка сприяє оптимізації міжособистісного і внутрішньогрупового спілкування, групової згуртованості, розвитку і вдосконаленню комунікативних навичок, налаштовує на прояв взаємної емоційної підтримки, сприяє дослідженню дитиною власних почуттів і переживань, а також зняттю м’язових, емоційних напружень, розслабленню.

Діти з задоволенням виконували запропоновані завдання та ділилися своїми результатами роботи. У висновку обговорення діти склали колективну історію за створеними малюнками.