Психологічна служба

19 квіт. 2024
«Відкрий для себе Україну» - інтелектуальна гра, яка залучає дітей до джерел національної історії та культури, пробуджує національної свідомості, навчає любові та поваги до традицій рідної землі; розвиває уяву, пам'ять, вміння самостійно аналізувати факти; виховує національну гідність.

Упродовж тижня з 16.04.2024 по 19.04.2024 практичний психолог та соціальний педагог закладу з учнями 5-8 класів провели інтелектуальну гру «Відкрий для себе Україну». У грі були запропоновані цікаві факти про Україну. Учні визначали, які з них є правдивими, а які – неправдивими.           Метою гри є залучення дітей до джерел національної історії та культури, пробудження національної свідомості, навчання любові та поваги до традицій рідної землі; розвиток уяви, пам'яті, вміння самостійно аналізувати факти; виховання національної гідності. Діти з задоволенням виконували запропоновані завдання.

Матеріали розміщені на платформі Classroom «Профілактика та просвіта».