Психологічна служба

10 трав. 2024
Руханки та фізкультхвилинки є важливою частиною зростання та навчання дітей. Вони сприяють фізичному, психологічному та соціальному розвитку учнів молодших класів, а також допомагають їм бути активними, здоровими й концентрованими як на уроках, так і в позакласний час

Упродовж тижня з  учнями початкової школи в рамках годин спілкування  були проведені руханки та фізкультхвилинки.

Ми зібрали кілька прикладів цікавих руханок та фізкультхвилинок для дітей, пропонуємо вам  проводити відпочинок із користю.

Руханки або розминки для дітей мають низку важливих переваг. Вони сприяють розвитку фізичної активності та моторики в дітей, допомагають  формувати любов до здорового способу життя та щоденної фізичної активності. Крім того, завдяки руханкам можна розвивати координацію, гнучкість та деякі силові навички.
          Вони сприяють підвищенню емоційного стану та настрою в дітей, допомагаючи вивільнити ендорфіни, які викликають відчуття радості та задоволення. Також розминки навчають соціальній взаємодії та спільній грі, розвиваючи навички спілкування та співпраці між дітьми.

Дітки з задоволенням виконували запропоновані руханки, які підняли настрій та підвищили емоційний стан учнів.
          Матеріали розміщені на платформі Classroom «Профілактика та просвіта».