Зустріч з головою Адміністрації Київського району Харківської міської ради Казанжиєвою Н.В.

21 черв. 2019
Фесюн Богдан та Кондратенко Олексій взяли участь у зустрічі з головою Адміністрації Київського району Харківської міської ради Казанжиєвою Н.В.

21 червня 2019 року в актовій залі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області пройшла щорічна зустріч з головою Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутатом Харківської міської ради Казанжиєвою Н.В. переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та фінальних етапів Всеукраїнських турнірів. На зустрічі були присутні учні нашої школи Фесюн Богдан, Кондратекно Олексій. Голова Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутат Харківської міської ради Казанжиєва Н.В. вручила переможцям Подяки голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутата Харківської міської ради, а народний депутат України Грановський О.М. вручив переможцям цінні подарунки. Батькам переможців Грановський О.М. вручив Листи подяки. Наставникам переможців було вручено Листи подяки, та цінні подарунки від народного депутата України Грановського О.М. і квіти від голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутата Харківської міської ради Казанжиєвої Н.В.