Новини кафедри інрземної мови

30 лист. 2011
У 2011-2012 навчальному році вчителі англійської мови нашої кафедри приділяють увагу активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів, підвищують мотивацію, стимулюють розумову діяльність, використовуючи цікавий навчальний матеріал.

У жовтні цього року учні із задоволенням взяли участь в І етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, а також у ІІ етапі районної олімпіади.

35 учнів 2-11 класів візьмуть участь у Всеукраїнському конкурсі  «Гринвіч».

Учениця 11-А класу В.Мусієнко та учениця 10-А класу Т.Ляпко будуть брати участь у ІХ міському конкурсі «Англійська мова із задоволенням» 10 грудня цього року.

Учениця 11-А ласу Н.Старченко готує роботу МАН за темою «Life online: the reason for its grown popularity».