21 лют. 2020

Вітаємо наших спортсменів!

Учні шостих класів посіли І місце у змаганнях з баскетболу!
20 лют. 2020

День Героїв Небесної Сотні!

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.
20 лют. 2020

12 квітня 2020 року відбудеться VІІ Харківський міжнародний марафон.

AVANTAZH KHARKIV INTERNATIONAL MARATHON Пробіжи свою дистанцію центром міста в рамках наймасштабнішого бігового старту!

Вітаємо наших спортсменів!

Команда учнів нашої школи посіла І місце.у загальному заліку районних змагань з армреслінгу.
17 лют. 2020

Вітаємо команду "Перспектива" !!!

Команда учнів 10-Б класу "Перспектива" пройшла у ІІ етап районного конкурсу лідерів учнівського самоврядування "Ми-разом!"
17 лют. 2020

Святковий концерт до дня закоханих!

14 лютого 2020 року у школі відбувся святковий концерт до Дня святого Валентина.
12 лют. 2020

Академічна доброчесність

Для вчителів школи було проведено тематичний спецкурс за темою "Академічна доброчесність: шляхи реалізації у закладах загальної середньої освіти" кандидатом педагогічних наук, доцентом, завідувачем кафедри наукових основ управління - Гречаник Оленою Євгеніївною
11 лют. 2020

День безпечного Інтернету!

11 лютого серед учнів 5-6-х класів були проведені уроки за темами: «Я знаю як спілкуватись в Інтернеті», "Мій особистий щит захисту", "Правила безпечного користування Інтернетом"
10 лют. 2020

Відкритий урок у 5-А класі

Учителем української мови та літератури Коноваловою Т.В. було проведено відкрите заняття у 5-А класі за темою: "Повторення матеріалу з фонетики, орфоепії, орфографії, графіки. Тренувальні вправи". На занятті була присутня методист методичного центру Сиромятнікова Л.М.
7 лют. 2020

06 лютого відбулось засідання творчої групи вчителів природничих наук

Лепбук - новітній спосіб організації навчальної діяльності школярів на уроках природничого циклу