ВСТУП ДО ПЕРШОГО КЛАСУ

ПРИЙОМ ЗАЯВ

батьків для зарахування дітей до 1-х класів

комунального закладу

"Харківський ліцею № 164 Харківської міської ради"

у 2024 році здійснюватиметься

з 8 квітня по 31 травня  та на вільні місця

після 15 червня  до початку  навчального  року.

Перспективний план набору  до перших класів - 48 учнів (2 класи)

У відповідності до вимог Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367, з 01 червня по 15 червня заяви не приймаються та не реєструються.

У зв'язку з тим, що бойові дії  в нашій країні тривають, батьки майбутніх першокласників мають можливість подати документи до закладу освіти наступними способами (за вибором заявника):

- безпосередньо у закладі освіти

Адреса закладу (тимчасова) Графік прийому документів
  вулиця Героїв Праці, 12В

Понеділок    09.00 - 11.00

Середа        13.00 - 15.00

Четвер        09.00 - 11.00

Перед візитом бажано зателефонувати

Телефони для зв'язку:

0675996960,

0974931508

- на сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти»   за  посиланням    https://school.isuo.org/  зг  ідно   з покроковою інструкцією (для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її наявними документами);

Відеоінструкція для батьків по роботі з порталом

«Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти»:

- електронною поштою на адресу закладу [email protected]   ;

месенджерами  Viber  або  Telegram   за тел. 0990195074.

Батьки мають право подати заяву та документи до:

закладу освіти, на території обслуговування якого вони (їхня дитина) проживають (перебувають);

будь-якого іншого закладу освіти (дитина може бути зарахована на вільні місця).

Територія обслуговування,

закріплена за комунальним закладом "Харківський ліцей № 164 Харківської міської ради"

Гвардiйцiв - Широнiнцiв

Дружби Народів

215, 217, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 241, 243, 245

Метробудiвникiв

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДО 1 КЛАСУ

1. Заява про зарахування дитини до першого класу за формою.

Зразки заповнення заяв:

- зразок 1;

- зразок 2 ;

- зразок 3 .

2. Копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).

3. Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (висновок ІРЦ) для організації інклюзивного навчання.

До заяви батьки дитини мають право додавати будь-який документ, який підтверджує факт проживання дитини на закріпленій території обслуговування. Реквізити документа зазначаються в заяві про зарахування.