3 бер. 2021

Привітання з нагоди Міжнародного жіночого дня

Сьогодні від імені голови адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутата Харківської міської ради Казанжиєвої Неллі Василівни заступник голови адміністрації району з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович та начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Тетяна Володимирівна привітали трудовий колектив школи з 8 Березня.
2 бер. 2021

ЗНО-2021: ДО ЗАВЕРШЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ ЗАЛИШИЛОСЯ ТРИ ДНІ

Реєстрація триває до 05 березня 2021 року
1 бер. 2021

СПОУ

Актив учнівського самоврядування ознайомив учнів четвертих класів з напрямками роботи дитячої організації СПОУ.
26 лют. 2021

До уваги учасників освітнього процесу!

Про введення адаптивного карантину на території України
25 лют. 2021

До уваги учасників освітнього процесу!

Відзначаємо 150-річчя з дня народження Лесі Українки !
25 лют. 2021

25 лютого - 150 років з дня народження Лесі Українки

В шкільній бібліотеці організовано виставку до 150-річчя з дня народження Лесі Українки
24 лют. 2021

Семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи у початкових класах Київського району

24 лютого 2021 року було проведено семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи у початкових класах закладів освіти Київського району за темою "Професійна компетентність учителя початкових класів - запорука всебічного розвитку дитини, її талантів, здібностей та наскрізних умінь".
24 лют. 2021

Школа молодого вчителя

Продовження роботи Школи молодого вчителя. Новоприбулими вчителями було створено "Портрет сучасного вчителя". Заступником з НВР Петрук Ю.А., практичним психологом Савіною О.Г. було надано педагогам методичну допомогу у розв’язанні першочергових проблем та позитивну мотивацію на творчу діяльність.
23 лют. 2021

Адаптивний карантин продовжено до 30 квітня