5 лют. 2021

До уваги випускників 11-х класів!

«День знайомства з ХНУРЕ 2021»
4 лют. 2021

Навчаємось з LEGO!

У рамках реформи «Нова українська школа» усі перші класи третій рік поспіль одержують безкоштовні набори LEGO для використання під час навчальних занять.
3 лют. 2021

Закон і відповідальність

У школі відбулася онлайн-зустріч з шкільними офіцерами поліції.
2 лют. 2021

ЗНО-2021

Триває реєстрація на ЗНО-2021
1 лют. 2021

Інформація для випускників

На базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова розпочинає роботу профільна школа розвитку «Світ міжнародної економіки»
29 січ. 2021

До уваги учасників освітнього процесу!

Використання навчально-інформаційних матеріалів, наданих Дитячим фондом ООН ( ЮНІСЕФ)
28 січ. 2021

29 січня - День пам'яті Героїв Крут

В школі пройшли години спілкування з учнями та в шкільній бібліотеці організовано виставку до Дня пам'яті Героїв Крут
28 січ. 2021

До уваги учасників освітнього процесу!

У рамках реалізації ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» від представництва команди Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні школою були отримані навчально-інформаційні набори для учнів і вчителів молодших класів та учнів і вчителів середніх і старших класів на тему превенції поширення вірусу COVID-19.
27 січ. 2021

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

У школі пройшла низка заходів до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту.
27 січ. 2021

Наукова-педагогічна конференція "Технології освіти від початкової до вищої"

На базі Харківського національного університету радіоелектроніки відбулася науково-педагогічна конференція «Технології освіти – від початкової до вищої», у якій взяли участь Дакалова Ганна Олександрівна з темою: "Розвиток творчих здібностей молодших школярів на заняттях "Дизайн і технології"".