2 груд. 2019

День боротьби зі СНІДом!

Заходи до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом
2 груд. 2019

Шкільна акція "Допоможи ближньому"

Шкільна акція "Допоможи ближньому" В школі пройшла акція "Допоможи ближньому". Під час акції було зібрано шкільне приладдя (зошити, ручки, олівці, кольорові олівці, альбоми для малювання, кольоровий папір, кольоровий картон та інше).
29 лист. 2019

МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕВІРИТИ СВОЇ ЗНАННЯ

Реєстрація для участі у пробному ЗНО триватиме з 3 до 24 січня 2020 року. Зареєструватися можна буде на сайті ХРЦОЯО.

Шкільний офіцер поліції!

До школи завітали шкільні офіцери поліції з профілактичною бесідою «Правила обов’язкові для всіх»

Вітаємо!!!

Вітаємо ученицю 8-А класу за перемогу у Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка
27 лист. 2019

Результати олімпіади з географії ІІ етапу

Вітаємо переможців олімпіади з географії!
22 лист. 2019

Тиждень історії та української філології

З 18.11 по 22.11 у школі пройшов тиждень історії та української філології. В рамках тижня було проведено: брейн-ринг "Знавці історії", квест серед учнів 8-х класів, виховний захід "Козацькому роду нема переводу", виставка творчих робіт учнів.
22 лист. 2019

Конкурс поробок "Щедра осінь"

У школі пройшла виставка-конкурс дитячих поробок "Щедра осінь!"

День Доброти!

Вітаємо! Наша школа отримала сертифікат Учасника рекорду України "Найбільша кількість уроків Добра!"
21 лист. 2019

День Гідності та Свободи!

21 листопада 2019 року з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи в школі були проведені тематичні уроки, виховні години, години спілкування, бесіди, уроки пам’яті.