8 квіт. 2024

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Сьогодні, 8 квітня 2024 року, розпочато прийом заяв батьків для зарахування дітей до 1-х класів комунального закладу "Харківський ліцею № 164 Харківської міської ради" у 2024 році. Прийом заяв здійснюватиметься з 8 квітня по 31 травня та на вільні місця після 15 червня до початку навчального року.
8 квіт. 2024

Вибір підручників для учнів 11-х класів

Вчителі ліцею завершили вибір підручників для учнів 11-х класів за фрагментами електронних версій оригінал-макетів, представлених на сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».
5 квіт. 2024

До уваги учнів 11-х класів та їх батьків!

НМТ-2024: ЗБІЛЬШЕНО КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ У НІДЕРЛАНДАХ

Психологічна служба

7 квітня щорічно в усьому світі відзначається важлива подія – Всесвітній день здоров'я. Суть цього свята полягає в тому, щоб нагадати людям про те, як важливо зберігати бадьорість духу і хороше самопочуття. Історія свята, дата святкування Всесвітнього дня здоров’я приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої нам під абревіатурою «ВООЗ», а точніше дню прийняття статуту цієї організації. Статут ВООЗ було прийнято 7-го квітня 1948-го року, тоді ж, на першій сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я і виникла ідея проводити це міжнародне свято.

ДВД в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого

Запрошуємо на День відкритих дверей в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого
4 квіт. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2024 року

3 квіт. 2024

До уваги учасників освітнього процесу

Триває розробка Освітніх програм на 2024/2025 навчальний рік
2 квіт. 2024

02 квітня 2024 року для учнів 8-М класу метрошколи представниками швейцарського фонду з протиминної діяльності FSD проведено заняття з мінної безпеки

02.04.2024 представники швейцарського фонду протимінної діяльності FSD в Метрошколі провели лекцію для учнів 8-х класів. Говорили про місця,які можуть приховувати небезпечні міни, боєприпаси та снаряди. Ознайомили дітей з видами вибухонебезпечних предметів та попередили про наслідки легковажного ставлення до свого життя.
2 квіт. 2024

Про проведення освітньої акції «Від серця до серця»

Слів подяки ніколи не буває багато. Ми знову й знову дякуємо всім учасникам освітнього процесу, які долучаються до наших акцій, дарують свій час, надсилають цікаві роботи, підтримують одне одного в соціальних спільнотах та примножують добрі справи у світі. Водночас навіть мільйонів «дякую» буде замало для наших захисників, медиків, рятувальників, комунальників, енергетиків, волонтерів – для всіх тих, хто задає кожному з нас таку високу планку – бути сильними, безстрашними та дає надію вірити в краще.
1 квіт. 2024

"Добре світло"

З метою формування у учнів екологічного світогляду, свідомого ставлення до проблем суспільства, активізації школярів у процесі енергозбереження, сформованість свідомого ставлення до проблем економного енергоспоживання у 2-А класі пройшла виховна година "Добре світло" з Люміком і Светіком.