26 січ. 2024

Психологічна служба

Упродовж тижня з 22.01.2024 по 26.01.2024 практичним психологом та соціальним педагогом закладу з учнями 1-4 класів проведені цікаві вправи для перевірки пам’яті та уваги.
25 січ. 2024

Практичне заняття щодо підняття емоційного настрою дітей

25.01.2024 практичним психологом з дітьми, які перебувають на Північній Салтівці проведено заняття щодо підняття емоційного настрою та зниження напруження, уникнення стресових ситуацій.   Виконані практичні вправи .
25 січ. 2024

До уваги одинадцятикласників!

ЗАТВЕРДЖЕНО ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТНИХ ТЕСТІВ НМТ-2024
24 січ. 2024

Про проведення Всеукраїнського родинного конкурсу фотопрезентацій «Вишиванка – оберіг моєї родини»

23 січ. 2024

Конкурс від ЮНІСЕФ «Поезія заради миру»

Все, про що мріють діти і молодь сьогодні — мирне життя. Про сон в теплих ліжечках, а не холодних укриттях. Про зустрічі з рідними та друзями, які зараз так далеко. Про дитинство без війни. Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ) запрошує дітей та молодь взяти участь у міжнародному конкурсі поезії та написати вірш на тему миру і мрій про мирне життя.
22 січ. 2024

День Соборності України!

Українська мрія - єдність, свобода та незалежність. Серед знаменних дат календаря 22 січня – дата, яка здійснила віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України. Вона стала датою проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР, а з грудня 2011 року святкується як День Соборності та Свободи України. З нагоди Дня Соборності України та виховання у школярів почуття патріотизму і гордості у школы пройшли заняття-мужності, виховні години.
19 січ. 2024

Учні 11 класів відвідали профорієнтаційну онлайн-зустріч із факультетом № 6 ХНУВС на тему: «Умови вступу та переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ».
19 січ. 2024

Український інститут національної пам’яті пропонує для освітян інформаційні матеріали до Дня Соборності України

Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлено Указом Президента України “Про День соборності України” від 21 січня 1999 року № 42.
18 січ. 2024

Психологічна служба. Діти з особливими освітніми потребами.

Практичним психологом 16.01.2024 року було проведено РМО за темою: «Психологічна підтримка дітей з особливими освітніми потребами» з практичними психологами ЗЗСО Київського району.
17 січ. 2024

Онлайн-уроки з основ парламентаризму та демократії від Освітнього центру ВР

Освітній Центр Верховної Ради України запрошує школярів на інтерактивні парламентські онлайн-уроки для учнів 5-11 класів. Під час заходу школярі зможуть ознайомитись із тим, як працює Верховна Рада України, зі структурою та функціями єдиного законодавчого органу влади. Учнівська молодь має змогу дізнатися цікаві факти про парламенти країн світу, основи теорії розподілу влади, функції та особливості роботи Верховної Ради.