6 лют. 2024

Завдання ХVІІІ Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців (2023/2024 навчальний рік)

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 25.01.2024 № 4/281-24, у квітні 2024 року в місті Луцьку планується проведення фінального етапу ХVІІІ Всеукраїнського турніру юних правознавців. У листі надаються завдання ХVІІІ Всеукраїнського турніру юних правознавців.
5 лют. 2024

Марафон «Добро починається з тебе»

У лютому учні нашого ліцею, батьки та вчителі долучились до марафону «Добро починається з тебе», де закликають робити добрі справи на підтримку захисників та захисниць, соціально незахищених категорій громадян, допомога притулкам для тварин.
2 лют. 2024

Психологічна служба

Добре розвинена увага - запорука успішного навчання в школі! З учнями виконані цікаві вправи для тренування уваги, яка допоможе стати зібраними та зосередженими під час навчальних занять.
2 лют. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2024 року

1 лют. 2024

Колектив ліцею 164 висловлює щиру вдячність за допомогу у закритті контуру будівлі

Мудрі люди кажуть, що вдячності ніколи не буває забагато. Колектив нашого ліцею №164 по-особливому розуміє зараз ці слова. Зовсім недавно, внаслідок падіння ракети, знову сильно пошкоджено фасад будівлі закладу, вхідні та двері кабінетів. Було втрачено сотні квадратних метрів віконного скла. Ми знаходились в розпачі! Але на допомогу, не зволікаючи, відгукнулись небайдужі містяни: просто незнайомі люди з найближчих будинків, батьки наших учнів, колеги, волонтерська команда Київського району, КП "Харківспецбуд". Та особлива дяка — волонтерам з харківської організації «Добробат», під керівництвом Ольги Скорової. Вони працювали злагоджено, швидко, професійно. Практично за день виконали величезний об'єм надскладних робіт! І тепер наш багатостраждальний ліцей вже захищений від снігу та дощів. Низько вклоняємося волонтерам Київського району та «Добробату»: всім, хто допоміг школі в лиху годину! Неймовірно цінуємо вашу допомогу, що прийшла так вчасно! Бажаємо вам успіхів у ваших добрих, таких необхідних справах! Тримаємось! Слава Україні!
31 січ. 2024

Освітян запрошують долучитися до науково-практичних заходів «STEM-школа – 2024»

Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що упродовж лютого 2024 року відбудеться 14 дистанційна сесія «STEM-школа – 2024» (лист ІМЗО від 25.01.2024 № 21/08-139).
30 січ. 2024

Національний банк України запрошує освітян взяти участь у заходах з нагоди Дня безпечного Інтернету!

6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). Цей день є чудовою нагодою нагадати, наскільки важливо зберігати в безпеці свої особисті дані та фінанси у світі сучасних технологій. З цієї нагоди Національний банк України пропонує освітянам провести освітній захід про важливість дотримання правил безпеки платежів та розрахунків в Інтернеті.
29 січ. 2024

День пам'яті Героїв Крут

З нагоди відзначення Дня пам’яті Героїв Крут в ліцеї відбулися тематичні заходи. Подвиг крутянців навчає, що свобода і доля України залежать від готовності кожного українського громадянина поважати і захищати інтереси своєї країни. Учні декламували вірші, присвячені подвигу юних патріотів. Класними керівниками були проведені уроки-мужності "«Подвиг героїв Крут», "Герої Крут живі у пам’яті нащадків". Переглядали фільми «Крути 1918» з подальшим обговоренням.
29 січ. 2024

Українська інженерно-педагогічна академія, запрошує випускників до вступу!

Українська інженерно-педагогічна академія оголошує набір слухачів на онлайн-курси з підготовки до успішного складання національного мультипредметного тесту.
26 січ. 2024

До уваги одинадцятикласників!