12 лют. 2024

Молодь запрошують долучитися до інноваційної програми UPSHIFT

Команди підлітків і молоді від 14 до 24 років запрошують створити власні проєкти, присвячені STEM-освіті, й отримати фінансування на їх втілення в межах програми UPSHIFT від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Малої академії наук України.
10 лют. 2024

Психологічна служба

Розвивальні та творчі заняття – це простір, де діти почувають себе в безпеці, пізнають нове, спостерігають, сприяють формуванню навичок емоційної і поведінкової саморегуляції, розвивають уяву та фантазію, спілкуються і звичайно ж граються
9 лют. 2024

Вибір підручників та посібників для учнів 2-х класів

Вчителі ліцею завершили вибір підручників та посібників для учнів 2-х класів за фрагментами електронних версій оригінал-макетів, представлених на сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».
8 лют. 2024

МОН надало грифи підручникам НУШ для 7 класу

7 лют. 2024

Електромеханічний фаховмй коледж ХНУМГ ім. О. М. Бекетова запрошує на День відкритих дверей учнів 9-х, 11-х класів
7 лют. 2024

Оновлені парламентські онлайн-уроки для учнів 5-11 класів

6 лют. 2024

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

6 лют. 2024

Завдання ХVІІІ Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців (2023/2024 навчальний рік)

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 25.01.2024 № 4/281-24, у квітні 2024 року в місті Луцьку планується проведення фінального етапу ХVІІІ Всеукраїнського турніру юних правознавців. У листі надаються завдання ХVІІІ Всеукраїнського турніру юних правознавців.
5 лют. 2024

Марафон «Добро починається з тебе»

У лютому учні нашого ліцею, батьки та вчителі долучились до марафону «Добро починається з тебе», де закликають робити добрі справи на підтримку захисників та захисниць, соціально незахищених категорій громадян, допомога притулкам для тварин.
2 лют. 2024

Психологічна служба

Добре розвинена увага - запорука успішного навчання в школі! З учнями виконані цікаві вправи для тренування уваги, яка допоможе стати зібраними та зосередженими під час навчальних занять.