19 січ. 2024

Учні 11 класів відвідали профорієнтаційну онлайн-зустріч із факультетом № 6 ХНУВС на тему: «Умови вступу та переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ».
19 січ. 2024

Український інститут національної пам’яті пропонує для освітян інформаційні матеріали до Дня Соборності України

Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлено Указом Президента України “Про День соборності України” від 21 січня 1999 року № 42.
18 січ. 2024

Психологічна служба. Діти з особливими освітніми потребами.

Практичним психологом 16.01.2024 року було проведено РМО за темою: «Психологічна підтримка дітей з особливими освітніми потребами» з практичними психологами ЗЗСО Київського району.
17 січ. 2024

Онлайн-уроки з основ парламентаризму та демократії від Освітнього центру ВР

Освітній Центр Верховної Ради України запрошує школярів на інтерактивні парламентські онлайн-уроки для учнів 5-11 класів. Під час заходу школярі зможуть ознайомитись із тим, як працює Верховна Рада України, зі структурою та функціями єдиного законодавчого органу влади. Учнівська молодь має змогу дізнатися цікаві факти про парламенти країн світу, основи теорії розподілу влади, функції та особливості роботи Верховної Ради.
16 січ. 2024

Про проведення Всеукраїнського турніру юних хіміків імені В.В.Скопенка

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді пропонує учням 9-11-х класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, учасникам олімпіад з хімії та обдарованій молоді, яка цікавиться хімією долучитися до сьомого Всеукраїнського онлайн турніру юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка, який відбудеться з 30 січня по 01 лютого 2024 року.
15 січ. 2024

Про проведення Всеукраїнського турніру юних біологів «Neobio»

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді пропонує учням 9-11-х класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, учасникам Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, обдарованій молоді, яка цікавиться біологією, долучитися до Всеукраїнського турніру юних біологів «Neobio», який відбудеться з 23 по 25 січня 2024 року.
15 січ. 2024

До уваги учасників освітнього процесу!

З 15 СІЧНЯ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС ЗА РОЗКЛАДОМ ЖОВТОГО ТИЖНЯ
12 січ. 2024

Психологічна служба. Профілактика та просвіта

Години спілкування з учнями. Підняття емоційного настрою
11 січ. 2024

Психологічна служба. Метрошкола

«Емоції та настрій – запорука гарного здоров’я».
11 січ. 2024

Сертифікація-2024

Міністерство освіти і науки України визначило категорії вчителів, які можуть пройти сертифікацію педагогічних працівників у 2024 році, та їхню граничну кількість (наказ МОН від 01.12.2023 № 1464).