ХАРКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №164 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 





 

Портал Академії

             

Робота методичного об`єднання

 

 

 

Методичне об’єднання вчителів початкової школи продовжуває працювати над єдиною науково-методичною темою “Підвищення ефективності управління педагогічним та учнівським колективами за технологіями модульно-розвивального навчання”.  Пріоритетним напрямком роботи є соціально орієнтований підхід в управлінській діяльності та забезпечення оптимального рівня якості освіти. 

 

09.11. 2018.  Заняття-подорож до царства Рідної мови. 2-Г клас.

09.11. 2018.  Свято «Україно – диво калинове». 3-і класи.

09.11. 2018.  Гра «Словесний клубочок». 1-Б клас.

08.11. 2018. Виставка книжок «Книга – добрий, мудрий друг». Бібліотека.

08.11. 2018. Створення лепбуку "Книга - джерело інформації". 3-і класи.

08.11. 2018. Позакласне читання «В світі казки чарівної». 2-В клас

08.11. 2018. Створення лепбуку «Книжка-іграшка». 1-Б клас.

07.11. 2018. Створення колажів-проектів: «Активне, творче життя», «Збалансоване харчування», «Спорт та здоров’я». 2-Г клас

06. 11.2018. Конкурс «Юний математик». 1-Б клас.

06. 11.2018. Конкурс з природознавства «Гриб – ти який?». 2-В клас.

06. 11.2018. Інтелектуальна гра «Розумники – 2018». 2-Г клас.

Веселі перерви протягом тижня

05.11.2018. Вернісаж творчих робіт учнів та батьків «Світ наших захоплень»

05.11.2018. Створення колективної аплікації «Бал осінніх листочків» .Виставка-конкурс малюнків «Намалюю країну барвінкову»

Результати роботи за 2017/2018 навчальний рік

У квітні-травні 2018 року 32 учня 2-А і 2-Б класів стали переможцями І Всеукраїнської інтернет-олімпіади "На Урок" з предметів початкової школи. Учениця 2-А класу Гуріна Юлія посіла ІІ місце у м. Харкові (вчитель Рисована З.Г.).

У 2017 році в районному етапі конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика учень 3-Б класу Бєліков Нікіта посів 2 місце (вчитель Хасанова І.В.). 

 

 

24.04.2017, в понеділок, у шкільній бібліотеці відбулася виставка-огляд літератури «Здоровий спосіб життя – запорука долголітття»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.04.2017, в понеділок, у спортивній залі відбулося свято здоров’я на перерві «Ми за здоровий спосіб життя»

 

Результати роботи за 2016/2017 навчальний рік

Учні-переможці

ІІ (районного)етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

Прізвище учня

Клас

Предмет

Місце

Учитель

1

Мартем'янова Поліна

 4-А  Українська мова    ІІ

Крігер І.В.

2

Каленіченко Милана

  4-Б   Математика    ІІI

Вініченко О.С.

У 2016 році діти брали активну участь у конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика. Так, в районному етапі учениця 3-Г класу Погрібна Арина (вчитель Криворотенко Л.В.) посіла 2 місце, учениця 4-А класу Мартем'янова Поліна - 3 місце (вчитель Крігер І.В.). 

Результати роботи за 2015/2016 навчальний рік

Учні-переможці

ІІ (районного)етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

 

Прізвище учня

Клас

Предмет

Місце

Учитель

1

Чайка Катерина

 4-А  Українська мова    ІІІ

Рисована З.Г.

 

           Наші обдаровані учні брали активну участь у інших конкурсах. Так, у Всеукраїнському               математичному конкурсі «Кенгуру» вони отримали винагороди: червоні та сині дипломи.

         У 2015-2016 навчальному році червоні дипломи отримали такі учні:

         Целуйко Егор, Курилко Ольга, Волобуєва Нльвіра, Дудко Катерина, Мартем’янова Поліна, Соловей Олександра, Щербань Тімур, Балан Ілля.

         Сині дипломи отримали:

         Іваненко Богдан, Коссе Валерія, Веровок Микита, Дідук Катерина, Строменко Вікторія, Скребцова Анастасія, Попадюк Юлія, Глущенко Анастасія, Чірочкін Дмитро, Кубрак Софія.        

       

        Наші обдаровані учні брали саму активну участь у Всеукраїнському природознавчому конкурсі «Колосок», у якому теж посіли призові місця. Це такі учні, як:

        1 місце – Горбунова Аліна, Маляров Егор, Хрипчук Владислав, Фалько Анатолій, Ліннік Євангеліна, Дудко Катерина, Соловей Олександра, Мартем’янова Поліна, Гололобов Олександр.

         2 місце – Чайка Катерина, Бражник Іван, Верба Марія, Горскіна Яна, Мелкумян В’ячеслав, Самодуров Руслан, Ніколаєнко Євген, Іваненко Богдан, Лазоренко Анна, Юркова Дарина, Глобенко Данієла, Сіренко Валерія, Черкай Марія, Коссе Валерія, Узенкова Дар’я, Рогова Ірина, Гудименко Ярослав, Голуб Яна, Кузовкіна Анжеліка, Прошкін Максим, Черемісін Родіон, Вахтін Артем, Харебава Давид, Півонос Софія, Макітренко Олег, Курилко Ольга, Балан Ілля, Кубрак Софія.